19.03.29 Tvaszi fesztFolytatódik az Origó-Ház Egyesület és együttműködő partnerei Tavaszi Varázs CINKE FészEKFeszt Fesztiválsorozata a Baranja & Baranya, határtalan kapcsolatok közös értékeinkért együttműködés jegyében.
Már szem, és fültanúi lehettünk két remek, alulról szerveződő értékteremtő, értékmentő kezdeményezés, a Pécsi Videokamerások klubja, és a Pécsi Utcazene művészek klubja megalakulásának.
A hét végén az Origó-Házban és együttműködő partnereink jóvoltából párhuzamosan több helyen is remek programokat ajánlhatunk figyelmükbe!

Pénteken az Origó-Házban „Felelősséggel a társadalomban” alcímmel rendezünk CIVIL Napot. Már 10 órától várjuk az érdeklődőket! A délelőtti órákban az érdeklődők részt vehetnek a „Határtalan Jótétemény” CIVIL diskurzuson pélmonostori vendégeinkkel, meglátogathatják a népszerű Jószolgálati Csere-bere Börzét, hozzászólhatnak a Bölcsek és Ifjak Tanácsa építő jellegű vitájába. Természetesen az Origó-Ház KÖSZI Pont szolgáltató iroda is várja az érdeklődőket.

Délután 16.15-től meglepetés CINKE kulturális program, versekkel, prózákkal, meglepetés fellépővel „Ismét előtérben a Hölgyek” jegyében. 17.15-től régi magyar dallamok, karaoke buli!
A nap vendége az MKE-MKU Pélmonostor.

Partner szervezetünk a Tisztelet Komlónak Egyesület Komlón várja vendégeit:
Március 29-én 15.00. Komlói Hotel Béke Sziget: Népfőiskola Dr. Gyenesi István pálinkamester előadásában! Ez jól hangzik…
Március 30. 16.00 Komló Német Klub: Könyvbemutató – közönségtalálkozó. Vendég Moldova György, Kossuth-díjas (és számos más elismerés kitüntetettje) író.

Március 30 Debrecen: Debrecenbe kéne menni, pulyka kakast kéne venni, üzenheti Klapek Gabriella és Bartalovics Zoltán, ám a piacozás előtt mindenképpen ajánlatos meghallgatni „Tavaszi Varázs” című közös előadói estjüket!

Március 30. Pélmonostor: Évadnyitó nemzetközi koncert partner Egyesületünk rendezésében.

Lehet csemegézni az ajánlatok között mely Pécstől, Komlón, Debrecenen át Pélmonostorig kínál minőségi időtöltést.